Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Zážitky z tantrickej masáže

Čo robiť ak idem prvýkrát na masáž? No hlavne sa nebáť a nebyť neistý. Masér či masérka vám neodhryznú z nosa a ani nijako inak vám nebudú ubližovať. Zapamätajte si jednu veľmi dôležitú vec – na erotickú tantrickú masáž sa chodí preto, aby človeku pomohli a vo chvíľach masáže vám nikto nechce ublížiť, ale aj napriek tomu je to bolesť ktorá sa dá zvládnuť. Jasné keď je to už neznesiteľné a cítite sa nepríjemne, treba masérovi alebo masérke povedať že vás to bolí, verte tomu že hrdinami sa neoplatí byť, lebo ak vás to bolí, nie ste uvoľnený a svaly nerelaxujú, škodíte hlavne iba sami sebe.

woman-499756_1280

Ak vás niečo zaujíma, ale myslíte si, že je to príliš hlúpe alebo neprimerané situácii, verte, že tantrickí maséri to chápu, pretože obyčajní ľudia, ktorí nie sú zdravotne alebo v odbore vzdelaní, nemusia vedieť o masážach všetko, preto sa treba pýtať, aj keď viete, že to asi bude poriadna hlúposť, čo sa chcete opýtať. Ľudia sa ma zvyknú pýtať napríklad na prečo ich to tak veľmi bolí, od čoho môžu mať také bolesti v lýtkach veď športujú, že či je vhodnejšie spať s alebo bez vankúša a podobne, momentálne si nespomeniem asi na viac prípadov, ale niektoré otázky sú nezvyčajné ako napríklad – to už bude dobre nie keď skončíte, a odpoveď je nie. Masáž treba opakovať, aby sa problém nevrátil, ale stratil. Ak nemusíte, neberte so sebou na erotickú masáž šperky, náhrdelníky, náramky a podobne aj tak pri masáží vás skúsený masér požiada aby ste si to dali všetko dole. Základom je, nebáť sa.

people-2588172_1920

Uvedomte si, že tantrická masérka je zvyknutá na dotyky po celom tele, a pokiaľ sa v škole učil, tak vie, že je nepekné a nevhodné komentovať telo masírovaného klienta. Nebojte sa tantrickej masérke ukázať a odhaliť svoje najtajnejšie sny a predstavy. Ona vie presne, čo má robiť, len ju môžete trošku nasmerovať, aby ste z celkovej masáži mali úžasný a neopísateľný pocit blaženosti.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén