Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Spravte si z ochrannej prilby módny doplnok

Helmy sú pri riadení motocykla povinnou a nevyhnutnou súčasťou, pretože aj pri najťažších úrazoch dokážu zachrániť život a človek vďaka nim prežije akoby zázrakom. Prečo si však z povinnej prilby nespraviť módny doplnok?

Dnes je možné zohnať prilby od výmyslu sveta a to aj za veľmi smiešne ceny. V takom prípade však ide väčšinou o podradné prilby vyrobené v Číne, ktorých úlohou určite nie je motoristu ochrániť ale len ulahodiť jeho oku. Takáto prilba možno bude vyzerať dobre a veľa nenáročných ľudí sa uchýli k jej kúpe, no bude tým riskovať svoj život. Prilba nie je vyrobená z kvalitného materiálu ale z plastu a niekedy nevydrží ani obyčajný pád na zem. Prečo si teda nekúpiť prilbu ktorá je kvalitná, dlho vydrží a dizajnovo môže ukázať chrbát tým nekvalitným?

helmet-3563327__340

Airoh prilby eres-racing.sk majú okrem iného aj kvalitnú škrupinu z termoplastu a karbónu, vďaka čomu perfektne ochránia vašu hlavu aj pri ťažkom údere alebo náraze. Prilby tejto značky boli navrhnuté, testované a vyrobené v technickom a výskumnom centre v Taliansku, kde okrem veľmi kvalitnej konštrukcie z kvalitného materiálu dostali aj svoj moderný nadčasový vzhľad. V ponuke je viacero veľkostí a tvarov, lebo je dôležité aby vám prilba sadla presne,pretože to dokáže zvýšiť bezpečnosť.Rovnako sa k prilbám dajú dokúpiť aj ostatné ochranné pomôcky, a to: okuliare, rukavice a podbradníky tak, aby ladili k zvyšnej výstroji.

motorcycle-345028_960_720

Zhrniem teda hlavné dôvody prečo by ste si aj vy mali vybrať prilby značky AIROH:

  • Kvalitná škrupina z termoplastu a karbónu
  • Použitý nadštandardný materiál
  • Testované a vyrobené vo vlastnom výskumnom centre
  • Výborné ceny v pomere ku kvalite
  • Krásny taliansky moderný dizajn, ktorý je možné zladiť aj k motocyklu
  • Možnosť zakúpenia ostatných komponentov výstroje
  • Komfortne sedí na hlave vďaka širokému spektru tvarov a veľkostí

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén