Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

RGB led osvetlenie

Zmodernizujte sa a doprajte si luxusné svietenie s led pásmi RGB. Ponúkame Vám profesionálne sady, ktoré Váš priestor oživia a vnesú doň novú atmosféru. Či sa rozhodnete pre narodeninovú párty, alebo večierok s priateľmi či rodinou, alebo si len tak budete chcieť spestriť príjemný večer v krásnej atmosfére svetiel, s led pásmi RGB je to možné raz-dva-tri.

Farebný svet

RGB led pásy sa vyznačujú širokou paletou farebnosti odvodenej od troch základných farieb a teda R- RED, G- GREEN, B- BLUE. Kombináciou týchto troch základných farieb dosiahnete ich plynulým prechodom krásne farebné spektrum, ktoré očarí každého. Ovládanie prechodu svetiel je možné pomocou diaľkového ovládača, ktorý je možné získať v celkovej profesionálnej sade. Pomocou tohto diaľkového ovládača dokážete meniť plynulý prechod farieb, ich intenzitu a rýchlosť. Jedná sa o vysoko dizajnové osvetlenie a ich využitie je skutočne vysoko všestranné.

Led pásmi je možné osvetliť sadrokartónové podhľady, vitríny, police či iné predmety ale taktiež je možné ich použiť aj pre upútanie reklamného oznámenia či spestrenie predajnej výlohy, poprípade sú vhodné pre osvetlenie barového pultu a mnoho iného. Toto osvetlenie využijete skutočne všade, doma aj v práci.

led pásik

V našej ponuke nájdete viacero variantov spomeňme si napríklad 20M profi. led pásik SMD5050 prúd. Driver RGB 30LED/M, IP20, 24V. Kľúčovou vlastnosťou tohto pásika je prúdový driver, vďaka ktorému je možné zapojiť až 20m pásika v jednom kuse. Tento RGB led pásik má až 50 000 hodín životnosť pri plnej prevádzke.

V ponuke je množstvo ďalších RGB LED pásikov, ktoré sú Vám hneď k dispozícii v celkových profesionálnych sadách. Samozrejmosťou je trojročná záruka. Všetky potrebné komponenty pre inštaláciu a správne fungovanie týchto RGB led pásikov nájdete na našej stránke ledprodukt.sk.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén