Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Pripravte sa na svoj veľký deň D

Nádherné rozprávkové biele šaty, krásne priestory, obrúčky, nevesta, ženích,… Jedným slovom SVADBA. Svadba je najkrajší a najdôležitejší deň vášho života, ktorý sa navždy uchová vo vašich srdciach. V ten deň oveľa viac ako iné dni chceme aby bolo všetko dokonalé, prekrásne zladené, aby bolo dostatok jedla, zákuskov, kvetov a dekorácií, aby sa aj naši svadobní hostia cítili ako v rozprávke. Ale ako oznámiť vašim hosťom blížiacu sa svadbu? Choďte na to originálne a štýlovo. Dajte vašej rodine, priateľom, kolegom, známym vedieť o vašej svadbe jedinečným spôsobom. Nechajte si vytvoriť originálne svadobné oznámenia podľa vašich predstáv. Nielenže ich to poteší, ale budú mať pocit, že na nich myslíte a záleží vám na nich.

svadba

Svadobné oznámenia sú tiež dôležitou súčasťou príprav svadobného dňa. S ich návrhom a dizajnom sa môžete vyhrať ako len chcete. Tiež ich môžete prispôsobiť podľa štýlu vašej svadby, či už ide o luxusnú svadbu, svadbu na vidieku, na pláži alebo v exteriéri v prírodnom duchu. Na svadobných pozvánkach je tiež pekné, že odrážajú povahu a kreativitu budúcich novomanželov. Je na vás výber farebnosti, štýlu, písma, vzorov, môžete si daň na nich zhotoviť karikatúru na základe vašej fotografie, a mnoho ďalšieho. Vytvorte dielo, ktoré očarí vás aj vašich hostí. Vtipné, moderné, elegantné, vintage, folklórne,… Výber je len na vás. My Vám zhotovíme oznámenia do fyzickej podoby. Ešte pred tlačou Vám zašleme náhľad grafického dizajnu. Ak budete spokojní, vrhneme sa na tlač. Za krátky čas od nás dostanete vaše svadobné oznámenia na kvalitnom kreatívnom papieri vytlačené profesionálnou tlačou. Pri plánovaní väčšej svadby je vhodné odoslať svadobné oznámenie 3 týždne vopred.

oznámenie

Pri pohľade na krásne svadobné oznámenie, budú mať vaši priatelia pocit výnimočnosti, a zostane im o jednu spomienku na Váš Veľký deň naviac. Nechajte si u nás vytvoriť svadobné oznámenia, svadobné pozvánky, menovky a iné tlačoviny zladené v rovnakom dizajne. Sú skvelé nie len ako odkaz pre hostí, ale aj ako jedinečný svadobný doplnok. Želáme Vám príjemné plánovanie svadby a krásny Deň svadobný.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén