Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Vzťah k peniazom

Aký je váš vzťah k peniazom? Aké sú vaše predstavy o vyhovujúcom materiálnom živote? Čo všetko potrebujete vlastniť, spravovať, užívať, aby ste cítili dostatok a blahobyt? Ak vaše materiálne zabezpečenie vnímate ako nepostačujúce, skúste si uvedomiť váš prístup k peniazom. Možno práve vy vnímate bohatých a úspešných ľudí ako jednotlivcov, ktorí nevedia, čo je pokora alebo skutočné ľudské hodnoty. V takomto prípade je váš vzťah k peniazom pokrivený. Možno práve vy si potrebujete uvedomiť, že peniaze predstavujú určitú výmennú hodnotu a sú prostriedkom na uskutočnenie výmeny za produkt alebo službu. Dovoľte si prúdenie peňazí v značnej miere do vášho života. Odhoďte predsudky, ktoré vás vedú k záverom, že peniaze nie sú dobré, pretože kazia charakter, vedú k mnohým sporom a dokonca sú príčinou mnohých svárov. Vytvorte si iné pozitívne presvedčenia, ktoré zmenia váš vzťah k peniazom a prinesú vám dostatok všetkého, čo potrebujete pre váš život.

dajte stop nedostatku vo vašej peňaženke

Mnohé teórie úspešných jednotlivcov, ktorí si dovolili vystúpiť z komfortnej zóny a žiť život podľa svojich predstáv, povzbudzujú k vizualizovaniu života. Už viete, čo by ste vo vašom živote chceli zmeniť a čo vylepšiť? Predstavte si, ako by daná situácia mala vyzerať bez toho, aby ste sa v danom momente vašej vizualizácie zaoberali, akým spôsobom by ste sa k výsledku mohli dopracovať. Riešenie a jednotlivé postupy, ktoré vás povedú k výsledku sa objavia a zmenia váš život k vašej vytúženej podobe.

vizualizujte si hojnosť

Výpovede úspešných jednotlivcov, ktorí si tvoria svoje vlastné životy informujú o tom, aby ste si do svojich predstáv nezadávali to, po čom skutočne netúžite, čo nie je v súlade s vaším vnútrom. Aj keď niečo navonok môže byť mimoriadne pôsobivé, ale s vami to nerezonuje, tak vám to neprinesie skutočný pocit radosti. Zmeňte vaše nastavenie, program vo vašej mysli a prídu k vám nové možnosti, pri ktorých budete aj dostatočne finančne ohodnotení.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén