Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Užite si jazdu na motorke s funkčnou komunikáciou na cestách

Technologický pokrok je dnes viditeľný v každom smere. A dotýka sa aj sveta motoristov. Konkrétnejšie sa zameriame na motorkárov, kedy však vývojom neprechádzajú len ich obľúbené stroje a teda samotné motorky, ale sú to práve doplnky, ktoré robia jazdu komfortnejšou a praktickejšou vo viacerých ohľadoch. A to napríklad aj z hľadiska praktickej komunikácie počas jazdy. Ukážkou je komunikačné zariadenie značky sena

A tento bod sa dotýka predovšetkým tých, čo na cesty chodia radi nielen sami, ale takisto minimálne s jedným parťákom na motorke pred nimi. Určite je výhodou, ak v takomto prípade počas jazdy dokážeme prehodiť pár kamarátskych slov alebo dokonca sa vzájomne informovať o stave na cestách.

Toto ale samozrejme v roku 2020 nie je žiadny problém. Stačí, ak máme kvalitný a vyhovujúci interkom.

modrá motorka

Je to vhodná voľba, ak hľadáte niečo technicky pokročilejšie a praktickejšie, než len obyčajné slúchadlá a napr. hudbu do uší. Interkomy totiž umožňujú funkčnú komunikáciu so spolujazdcom. V danom smere takisto dokážeme zohnať spravidla lacnejšie, avšak káblové zariadenie, známejšie sú ale súčastnosti tie, čo využívajú bluetooth, teda diaľkové pripojenie s druhým zariadením.

jazda na motork

  • Vtedy síce nehrozí nemotornosť s káblami, ale na druhej strane si pozor treba dávať na stav batérie.

Diaľkové pripojenie je otázkou dosahu konkrétneho interkomu. Presnejšie parametre o pripojení musí obsahovať každý takýto produkt, no v danom smere sa hodí spomenúť rada, že špecifické údaje je vhodné brať trochu s rezervou. Faktorom horšieho alebo naopak veľmi dobrého pripojenia totiž dokáže byť samotný terén. Teda napríklad zastavanosť konkrétnej oblasti a to, či je táto skôr rovinou alebo naopak.

Pokiaľ napríklad vravíme o interkomoch pohybujúcich sa spravidla v cenovej hranici okolo 100 eur, nie je to málo, ale tieto majú tendenciu zhoršovať signál spojenia, ak odbočíte za najbližší roh.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén