Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Pripravte vašu klimatizáciu na leto

Takmer každý jeden z nás robí na jar veľké upratovanie. Upratujeme dom alebo byt, dokonca si častokrát robíme poriadok v šatníku a vyhadzujeme oblečenie, ktoré viac nosiť nebudeme. Upratujeme a čistíme záhradu, alebo dvor, avšak mnohí z nás zabúdajú na jednu dôležitú vec a tou je čistenie klimatizácie. Ako všetko aj klimatizácia by sa mala pred sezónou vyčistiť a pripraviť na letnú sezónu, kedy sa v horúcich dňoch takmer nezastaví. Ak ste ju nevyčistili po sezóne, je nutné ju vyčistiť teraz. V klimatizácii sa hromadí prach a iné nečistoty, a keďže ide o vlhké prostredie, v ktorom sa môže zdržiavať voda, môžete v nej nájsť aj množstvo baktérií a plesní, ktoré sa tam počas zimného obdobia nazbieralo.

čistenie klimatizácie

Preto, ak chcete zdravé klímovanie u vás doma, je nutné čistenie pred ďalším púšťaním. Pravidelné čistenie a servisovanie vašej klimatizácie, okrem vášho zdravia predĺži aj zdravie vašej klimatizácií. Pravidelné čistenie a servis odstráni malé závady, alebo prečistí filter, čím umožní dobre prúdenie a cirkuláciu a pomôže tak vašej klimatizácií pracovať ľahko a efektívne. Preto ak ešte nemáte vyčistenú klimatizáciu pred tohtoročnou letnou sezónou, je na čase sa postarať aj o tohto letného pomocníka, ktorý vám spríjemní neznesiteľné horúce dni. Ak hľadáte čistenie klimatizácie v Bratislave alebo okolí, nemusíte hľadať dlho, Master Klíma je tu pre vás nie len s predajom, ale aj s čistením a servisovaním všetkých modelov klimatizácie.

klimatizácia

U nás nájdete profesionalitu, individuálny prístup aj dobré ceny. Zverte svoju klimatizáciu profesionálom, zverte ju Master Klíma. Dohodnite si s nami termín. Stačí nás kontaktovať telefonicky, alebo mailom a dohodnúť sa na servise či čistení klimatizácie. Ak ešte len rozmýšľate nad kúpou klimatizácie, aj s kúpou a výberom klimatizáciu vám radi poradíme. Taktiež nás stačí kontaktovať mailom alebo telefonicky a dohodnúť si konzultáciu alebo osobné stretnutie, kde vám ukážeme niekoľko modelov a urobíme vám nezáväznú cenovú ponuku. Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, radi vám pomôžeme aj s montážou a prvým nastavením vašej klimatizácie. Jednoducho, keď klimatizácia tak od Master klíma!

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén