Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Alergici si s pokojom môžu ľahnúť na matrac od firmy SEGUM

V roku 1992 začala firma SEGUM s výrobou zdravotných matracov a boli prví, kto ich začal vyrábať z čisto prírodných materiálov. Začiatky boli v znamení obmedzeného sortimentu, no získavaním zákazníkov a hlavne skúseností sa dopracovali k nutnosti rozšíriť ponúkaný sortiment o exkluzívne, ale aj lacnejšie kusy hlavne z dôvodov uspokojiť požiadavky všetkých zákazníkov.

Krása dizajnu a kvalita prevedenia

Od začiatku ich pôsobenia sa však vyvíja aj dizajn matracov a postelí, a dnes trendy diktujú hrubé matrace, pretože majú vplyv na komfort spánku. Vo firme ich vyrábajú na mieru, a to za primeranú cenu. Dovoľuje im to skutočnosť, že vo veľkých sériách vyrábajú tie najkvalitnejšie z kolekcie, čím do značnej miery šetria náklady, a to im umožňuje predávať ich za akciové ceny. Kvalitu však majú stále na pamäti, aby zákazníkom prinášali len matrace to najlepšie. V podnikových predajniach v Senici, Žiline a Bratislave majú spotrebitelia k dispozícii jednotlivé kolekcie, aby si ich mohli aj na vlastné oči prezrieť a vyskúšať.

Hrubé matrace momentálne vedú

Výrobca delí matrace na dve skupiny: pružinové a sendvičové matrace. Pružinové ešte rozdeľujú na Bonell a taštičkové matrace, a to podľa ortopedického efektu a kvality. Základné požiadavky spĺňajú obidva typy, no okrem nich majú aj antibakteriálne vlastnosti, pretože stále viac zákazníkov prichádza s požiadavkou na antialergické výrobky. Švajčiarska pena Sanitized je certifikovaná, a práve túto penu výrobca používa pri výrobe ortopedických matracov, pretože je to originálny a kvalitný produkt. Osobné vzťahy s producentom peny im umožňujú výrobu matracov v požadovanej kvalite za primerané a akceptovateľné ceny. Počas rokov existencie firmy si k nim už našlo cestu množstvo zákazníkov, pretože sa presvedčili o kvalite výrobkov, ich originalite a dlhej životnosti, vracajú sa k nim a chodia si vyberať len to najlepšie pre svoj zdravý a pokojný spánok.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén