Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Aby vaše zásielky prišli nepoškodené

Nikdy sme si nemysleli, že osobný kontakt bude niekedy obmedzený. Práve to zažívame kvôli pandèmii, ktorá ohrozuje ľudstvo. A práve v týchto chvíľach sa zvýšil dopyt po službách slovenskej pošty. Osobný kontakt bol nahradený odosielaním balíkov. Pre množstvo ľudí to bolo prvenstvo a museli si zabezpečiť tomu prislúchajúce potreby. Reč je najmä o obálkach.

biele obálky

Na bežné listy postačí klasická biela obálka. Problém nastáva pri cenných či krehkých zásielkach. Na to slúžia bublinkové obálky. Rozdiel je v tom, že okrem bežnej obálky sú z vnútornej strany oblepené bublinkovou fóliou. Bublinkovú fóliu určite všetci poznajú. Má za úlohu zabezpečiť ochranu materiálu vďaka vzduchom vyplneným bublinkám. Najmä pri doprave môže ľahko dôjsť k poškodeniu a rozbitiu. Vhodné sú na prepravu krehkejších vecí, kníh či šperkov. Sú univerzálne a použiť ich môžete na odoslanie ako na Slovensko, tak aj na medzinárodnú prepravu. Môžete si vybrať z rôznych veľkosti a balení. Pri pravidelnom odosielaní produktov sú výhodné aj balenia s viacerými kusmi. Nemusíte zháňať zakaždým nové a cenovo sa to oplatí oveľa viac. Takéto obálky sa dajú kúpiť bežne v papiernictve. Ak to však chcete mať bez starostí, navštívte stránku 2packs.sk, kde si jednoducho objednáte požadovaný tovar z pohodlia domova.

obálka

Bublinkové obálky môžu byť na bežné lepenie, ale aj znovu uzatvárateľné. Môžete si zaobstarať klasické biele, ale aj matné čierne či dokonca holografické obálky. Niektoré typy sú dokonca vode odolné čím ešte znížite riziko poškodenia. Povrch je ošetrený tak, aby pri manipulácii nedošlo k roztrhnutie či inému poškodeniu. Bublinkové obálky sú obľúbenou pomôckou pre firmy, ale aj pre živnostníkov s malou rodinnou firmou, ktorá vyrába produkty a rozposiela ich svojim zákazníkom. V domácnosti by ich však mal mať každý. Nikdy nevieme kedy sa nám hodia. Môžu poslúžiť aj na úschovu bežných vecí.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén