Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Úseky ako stvorené pre motorkárov alebo objavte krásy našej vlasti

Na vlastnení motorky je jednou z výhod fakt, že tento štýl vozidla nám umožňuje skvelý zážitok z ciest, respektíve plnohodnotne spoznávať okolitý alebo vzdialený terén. Pri tejto téme sa môžeme radiť známym tvrdením, že pokiaľ človek zostáva cudzincom vo svojom kraji, zostáva cudzincom všade. Preto sa primárne orientujme na slovenské cesty a konkrétnejšie na úseky, ktoré cestným motorkárom doprajú ten najlepší zážitok.Motorka, žena, model.jpg
Pre dlhšie trasové úseky však nie je prioritou len bezpečná výbava, ale takisto komfort. A tieto vlastnosti dokonale spája vyklápacie prilba shark evo one 2. Pokiaľ teda máme vhodnú výbavu, či už z hľadiska helmy, oblečenia a doplnkov, skontrolovali sme stav našej motorky a máme dostatočnú skúsenosť z tohtoročnou jazdou, môžeme sa pozrieť na tie najkrajšie úseky.
Jahodná (Košice)– Pokiaľ sa chcete so svojou motorkou vydať smerom na východ a konkrétne k úseku Košice, rozhodne sa oplatí ísť cez Jahodnú. Pre motorkárov sú v tejto časti výhodou pomerne široké cesty a samozrejme za povšimnutie stojí príroda naokolo. Ide tak o kombináciu vhodného terénu s kvalitným asfaltom a krásnym prostredím.
Vysoké Tatry, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica– Nejde to inak, túto trasu skrátka nesmieme zabudnúť spomenúť. Priam povinnosť pre všetkých, ktorí k jazde hľadajú prostredie bohaté na prírodné krásy. Tento úsek je pýchou Slovenska a v tomto prípade tak vravíme o výbornej príležitosti k jazde, pokiaľ máte motorku. Efekt z jazdy môže byť radikálne odlišný, ak jazdíte popri panelákoch či naopak zavítate sem.Príroda, dvaja starší motorkári.jpg
Pezinok smer Brezová pod Bradlom– Cestou určite natrafíte takisto na obľúbenú Pezinskú Babu, ktorá je favoritom najmä u motorkárov. Cesta je charakteristická dlhším výstupom do vrchu. Za zmienku však rozhodne stoja tiež úseky pred ako Plavecké podhradie (Plavecký hrad), ale aj následne je zasa trasa charakteristická hustými lesmi, ktoré vás budú sprevádzať od Pezinskej Baby prakticky až do Brezovej.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén