Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Senzuálna tantrická masáž

Senzuálne masáže sú špeciálnymi druhmi masáží, počas ktorých sa dokážete zbaviť všetkých negatívnych myšlienok a napätia z každodenného života. Pomocou tantrických procedúr a techník, ktoré sprevádzajú senzuálnu masáž, znovu objavíte svoje ja a vymaníte sa spod vplyvu toxických myšlienok a nepríjemných emócií, ktoré ťažia vašu dušu. Pri takýchto masážnych technikách sa často okrem masírovania rôznych častí tela využívajú aj ďalšie veci, ktoré dokážu pomôcť nie len navodiť správnu atmosféru, ale aj prispieť k maximálnemu oddychu a navodeniu meditačného stavu. Ide hlavne o bylinné sviečky, aromatické oleje, krémy, masti a obklady, či rozličnú orientálnu, meditačnú alebo relaxačnú hudbu.

Masážne oleje

Vďaka senzuálnej masáži vie masér stimulovať senzitívne body po celom tele a rozvinúť dobré pozitívne energie. Takáto stimulácia je prospešná nie len pre ľudí, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu, ale má taktiež aj terapeutické účinky. Tým, že ide o stimulovanie fyzického a zároveň psychického bytia a teda človeka ako celku na každej jeho úrovni, sú tieto masážne techniky ideálna terapia pre kohokoľvek trápiaceho sa psychickými i duševnými starosťami alebo sebapoškodzovaním. Keď sa teda cítite vo svete alebo svojom živote stratený, neviete čo máte robiť alebo už jednoducho ďalej nevládzete, senzuálna masáž vám môže pomôcť znovu nájsť zmysel vášho života. Vyvolaním intenzívneho mimo telového zážitku, silných emócií a pocitov sa zbavíte všetkých starostí a dokonca sa môžete naučiť ako objaviť cestu späť sám k sebe, ako milovať sám seba a ako sa nenechať zožierať zlými myšlienkami.

Senzuálna masáž

Účelom senzuálnych a tantrických masážnych techník je okrem fyzickej relaxácie hlavne spokojnosť duše a ovládanie svojich pocitov a energií. Veľmi často sa stretávame s tým, že ľudia očakávajú od takýchto masáží sexuálne služby. Aj napriek tomu, že počas masáže môže dôjsť k stimulácií intímnych miest, nejde o sexuálne uspokojenie, ale o pracovanie so sexuálnou energiou. Práca s energiami prostredníctvom tantry má históriu v rôznych ázijských kultúrach, ktoré toto učenie považujú niekedy aj za súčasť náboženstva.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén