Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Akú prilbu na motorku? Vhodné riešenie existuje pre každého

„Bez prilby na motorku nelez!“ Počuli sme už stokrát a čím je človek starší, uvedomelejší, tým viac si uvedomuje a spoznáva, že mnohé príkazy naozaj majú zmysel a nie sú tu len od toho, aby kazili zábavu či zbytočne nás obmedzovali. Kvalitná prilba môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou, a to už predsa nie sú len akési plané či bezduché reči, ale od srdca úprimná rada nad zlato.
Pre tých uvedomelých, čo prešli touto základnou fázou poznania tak následne vzniká úvaha: Akú moto prilbu vybrať, respektíve podľa akých kritérií. Kvalitná a vhodná helma na motorku by mala spĺňať špecifikácie z pohľadu bezpečia, ale aj komfortu a funkčnosti.

helma

  • V skratke tá najzákladnejšia rada znie vyberať helmu na základe štýlu vašej jazdy a motorky, respektíve akou trasou a na akom motocykli máte v pláne pravidelne jazdiť.

Nebolo by teda ideálne, ak by ste na silnom stroji uháňali po diaľnici s tým, že budete mať na hlave otvorenú prilbu na skúter a takisto by naopak nebolo praktické, aby ste pri jazde na skútri mestom mali na hlave hmotnostne ťažšiu a uzatvorenú prilbu určenú pre náročnejšiu jazdu.
Nepodceňujte však ani zradnosť menšieho motocykla (do 125), a to najmä v prípade, ak ste jazdec-začiatočník. Práve vy potrebujete dokonalú ochranu, ktorá môže mať podobu lacnejšieho modelu integrálnej prilby.

superbike

Pokiaľ je vašim poznávacím znakom Chopper alebo Cruiser, určite k nim patrí aj istý imidž, no bezpečnosť je prvoradá aj v tomto prípade. Našťastie, dnešné modely prilieb poskytujú cool dizajn, zoberme si ako príklad jetky so šiltom.
Enduro a cross prilbysú základom pre všetkých fanúšikov náročného, pieskového alebo prírodného terénu.
Odklápacie prilbyso sebou prinášajú spojenie kvality a veľmi praktického ovládania. Zvyčajne sú o niečo drahšie, ale výsledný efekt naozaj stojí zato.
Čerešnička nakoniec, prilby kategórie Superšport svetovo známych značiek sú zaručenou kvalitou vo všetkých smeroch, vrátane detailného dôrazu na pohodlné nosenie.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén