Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Ako vyčistiť perfektne okná


Čo budete potrebovať:
Čistiaci prípravok na okná
Jemná handrička na leštenie

čištění oken

Návod:
Pred rozprašovaním prostriedku očistite nečistoty z okna, rámu a z parapety čistou vodou, používajte na to hocijakú handru. Tým zabránite tomu, aby sa špina v nezmiešala s čistiacim prostriedkom a potom nepremenila na bahnitú zmes. Potom postriekajte okno čistiacim prostriedkom a pomocou  handričkou utrite jednu stranu skla vodorovne a druhú vertikálne. To vám pomôže zistiť, či sa vytvárajú pruhy. Opakujte, kým takto nevyčistíte celé okno.
Teraz si prečítajte tieto bežné chyby predtým, ako začnete umývať okná.

5 chýb pri čistení okien
Vyberáte si slnečný deň.
Nečistite okná, keď svieti slnko, lebo čistiaci prostriedok sa rýchlo vysuší ešte predtým, než ho zotriete, čím zostanú ťažko odstrániteľné pruhy. Namiesto toho vyberte si radšej suchý, zamračený deň. Ale ak svieti slnko a vy musíte okná vyčistiť, začnite s oknami, ktoré sú v tieni.

Nepoužívate dobrý čistiaci prostriedok.
Nebojte sa zainvestovať do čistiaceho prostriedku, budete spokojnejší a vaše okná budú krajšie. Prečítajte si recenzie alebo si nechajte poradiť od svojich známych.

Na leštenie používate noviny.
Niektorí ľudia milujú na tento trik, ale nie je až taký dobrý. Zistilo sa, že je to neefektívne a uprednostňujte radšej jemnú handričku určenú na leštenie. Dobre sa do ich voda absorbuje, sú ľahko umývateľné a nechávajú sklo lesklé a bez pruhov.

okno čistit

Vysušujete okná papierovou utierkou.
Nie je to dobrou voľbou, utierka môže zanechávať stopy a púšťať odpad na okná. Najhoršou vecou je ale uterák. Toto nebolo nikdy dobrým riešením a určite to používalo málo ľudí, aspoň v to dúfame zainvestujte radšej do kvalitnej handry na leštenie a tá vám vydrží roky.

Čistíte najprv parapety a rámy až potom okná.
Toto nie je zlé vtedy pokiaľ handru po čistení parapet a okien riadne umyjete. Chybou je to vtedy ak roznášate špinu zbytočne na okná. Potom je ťažké ich dostatočne vyleštiť a prirábate si zbytočne robotu.

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén