Mibes

Pýtate sa ako zlepšiť váš predaj? Chceli by ste zvýšiť návštevnosť na vašich stránkach? Vyskúšajte to pomocou PR článkov, ktoré vám na našom webe zverejníme.

Adrenalínové darčeky sú TOP

Keď chcete obdarúvanú osobu prekvapiť, môžete vyskúšať kúpu adrenalínových darčekov. Dotyčný bude možno zo začiatku v šoku, ale po dávke adrenalínu, už iné dary nikdy nebude chcieť.
Adrenalín je hormón, ktorý sa v tele tvorí v nadobličkách. Síce sa mu hovorí aj stresový hormón, ale pravdou je, že veľmi dobre pôsobí na ľudské telo a psychiku. Najkrajší je pocit, keď adrenalín opadne a krv vo vašom tele je neskutočne rozprúdená. Tento pocit je skoro ako droga.

bungee

Na internete nájdete bohatú ponuku adrenalínových zážitkov, ktoré sa čoraz viacej stávajú vyhľadávanými darčekmi. Perfektným tipom sú adrenalínové dovolenky. Pozor však na to, že sú len pre najväčších odvážlivcov. Kúpanie na pláži žralokov, alebo lyžovanie na sopke? Žiadny problém, treba len vytasiť peňaženku a zážitok je váš. Cena tohto zážitku závisí od lokality, dopravných prostriedkov a dĺžky pobytu.
Skoro až nudou je tandemový zoskok padákom.

Ale to, že zažijete lietanie spolu so svojim partnerom je krásna predstava. Voľný pád rýchlosťou až 200 km za hodinu, zem ako gombička, roztiahnutie padáku a už si len užívate opojný pocit a pohľad na svet z vtáčej perspektívy. Cena sa pohybuje okolo 150 € na osobu.
Bungee Jumpingje tiež skvelým nápadom, ak ste ho ešte nevyskúšali. Pocit, že padáte do veľkej hĺbky a následne vás lano zachráni, vám zdvihne adrenalín do výšky. Preťaženie pri zoskoku je až 2G. Aj jumping sa dá zakúpiť ako tandemový zážitok, takže sa k svojej polovičke môžete od strachu poriadne pritisnúť. Cena je približne 70 € na osobu.

tryskáč

Miluje váš miláčik rýchlu jazdu a vy už nechcete platiť jeho pokuty? Skúste mu kúpiť jazdu na pretekárskom aute. Trendový športiak so zrýchlením z nula na 100 za 3,6 sekundy ho iste nenechá chladným. Jeho jazda môže trvať od 15 do 60 minút a cena sa pohybuje od 75 €.
Ak nemáte hlboko do vrecka a chcete do darčeku investovať trochu viacej, môžete zakúpiť pre svoju lásku let stíhačkou! Cena sa približuje k 800 €. Stojí to však za to. Veď letieť rýchlosťou 680 km za hodinu sa nepodarí len tak niekomu. Pocit z niekoľkonásobného preťaženia vám adrenalínovo vystačí na niekoľko rokov.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Mibes

Šablona od Anders Norén